Hírek › Értesítés (talárok beazonosítása, hozzáférési jelszó átvétele)

Értesítés (talárok beazonosítása, hozzáférési jelszó átvétele)

2014. október 7., 12:10
Tisztelt Kolléganő! Tisztelt Kolléga!

A Miskolc, Dózsa Gy. út 11. sz. alatti ügyvédi kamarában működő új talártároló eddigi működése során szerzett tapasztalatok azt mutatják, hogy nem elég a vállfák sorszámmal, névvel történő ellátása, a talárokat is beazonosíthatóvá kell tennünk. Ezért arra kérünk minden Kolléganőt/Kollégát, aki a kamarában tartja (vagy a jövőben ott szeretné elhelyezni) a talárját, hogy gondoskodjon a nevének belevarratásáról.

Kérésre a kamara 500 forintért belevarratja a nevet a talárba, erre vonatkozóan az igényeket és a pénzt a titkárságon lehet leadni 2014. október 22-ig.

Észleltük, hogy a kamarai honlap (www.miskolciugyvedikamara.hu) belső oldalához a hozzáférési kódot több Kolléganő/Kolléga még nem vette át, az a Dózsa György úti ügyvédi kamara titkárságán megkapható.

Üdvözlettel:

Dr. Kálmán Árpád